استودیو طراحی گارمون

Project 1

دنبال برخی توصیه های مفید هستید؟

طراحی دکوراسیون

شما جای درست آمده اید.گروه حرفه ای ما ، با تجربه و متعهد به رضایت شما هستیم. ما برای اعتماد شما ارزش قائل هستیم!

Project 2

ما چه کاری انجام می دهیم

ما محصولات و خدمات متنوعی را ارائه می دهیم

با قرار دادن منافع مشتریان در وهله اول ، سخت تلاش می کنیم تا انتظارات شما را فراهم سازیم.

Project 3

معرفی شرکت

استودیو معماری گارمون بابیش از ده سال سابقه در زمینه طراحی و اجرای تخصصی ساختمان در زمینه های مسکونی – تجاری – اداری و ویلا

مجموعه ای از ایده های ناب ، متفاوت و خلاقانه جهت فضای شما

Project 4

GARMON Co.

ایجاد فضای زندگی زیبا با گارمون

برای همه سازندگان ، صاحبان سرمایه و مشاغل مختلف و شرکتهای خصوصی و دولتی طیف وسیعی از راه حلهای خلاقانه و استفاده از بروزترین متد طراحی ساختمان ، جهت زیباتر شدن فضا اعم از نما و دکور داخلی و همچنین ماندگاری طرح به عنوان یک اثر هنری متفاوت

سقف های مدرن مسکونی و تجاری

راه حلهای مختلف طراحی در سقف در سبکهای مدرن و کلاسیک از جمله سقفهای کشسان یا باریسول در تنوع بسیار زیاد و هزاران نوع بافت و رنگ

Read more

فضای زیبای زندگی با گروه معماری گارمون ایجاد کنید.

جهت برخورداری از از مدرنترین متریالهای داخلی و معماری راه حلهای خاصی در اختیار شما قرار می دهیم که علاوه بر زیبایی فضا ، کارایی قابل ملاحظه ای در اختیار شما قرار میدهد.

Read more

درباره ما

گروه معماری گارمون با چشم اندازی متفاوت در زمینه طراحی و اجرا و باز سازی با بیش از ده سال سابقه فعالیت که این برنامه توسط ایمان آرزم و همکارانش در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای نماهای مدرن و کلاسیک در استان اصفهان و نقاط مختلف کشور می باشد .اولویت همیشگی گارمون در ارائه خدمات مهندسی ساختمان - مشاوره و اجرای تخصصی پروژه های معماری و همچنین شرکت در نمایشگاههای داخلی و خارجی و جذب سرمایه گذاری در زمینه ساخت و ساز و ارائه طرحهای نوین و متریالهای بروز در زمینه صنعت ساختمان می باشد.

Read more

گروه معماری گارمون

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Iure, dolorum nostrum suscipit. Sunt tenetur accusantium eligendi illo perferendis. Commodi iste nihil eius, doloremque aperiam iure repellat sequi enim sint similique!

    Jessica Waton
  • Ut ullam sed accusamus aliquam rerum tempora ab voluptatibus, nostrum vitae nesciunt quam atque! Tempora dolorem quas pariatur debitis nulla, molestiae, obcaecati voluptatibus quisquam, facilis quis sint eos, corporis assumenda.

    Jessica Waton
  • Fuga provident modi illo dolorum, neque labore natus ratione, totam id sequi vero repudiandae velit nemo nobis corporis tenetur. Magnam velit est cumque incidunt unde delectus labore inventore eaque vitae?

    Jessica Waton

استدیو معماری گارمون ، معماری نوین - دکوراسیون داخلی - نماهای مدرن - بازسازی تخصصی - دفاتر کار - مسکونی و تجاری